لوله بازکنی اندرزگو:

لوله بازکنی اندرزگو زیر قیمت همکاران با سرویسدهی ۲۰ دقیقه ای اورژانسی.شرکت دکترفنر با ۲۵ سال سابقۀ کاری در زمینۀ لوله بازکنی و تخلیه چاه سرویسکاران مجرب و حرفه ای را گرد هم آورده تا در رفع گرفتگی لوله ها و مشکلات فاضلاب بصورت ۱۰۰% تضمینی کارشان را انجام دهند.

سرویسدهی ۲۴ ساعته در سراسر اندرزگو ۲۰ دقیقه ای

24 ساعته

لوله بازکنی ۲۴ساعته:

لوله بازکنی ۲۴ ساعته یکی از مهم ترین ویژگی های شرکت دکترفنر میباشد.احتمالاً برای شما هم پیش آمده باشد که در ساعاتی از شب لوله ی آشپزخانه،توالت و …دچار گرفتگی شده و آرامش تان را برهم زده باشد.دیگر نگران همچین مشکلی نباشید چون شعبۀ شرکت دکترفنر در اندرزگو بصورت شبانه روزی فعال بود و با سرویسدهی ۲۰ دقیقه ای جهت برطرف کردن مشکلات،نیروهای حرفه ای با تجهیزات کامل به محل مورد نیاز اعزام می نماید.

*تماس با نزدیکترین شعبه*

۰۹۱۹۷۴۰۷۰۷۰

۰۹۱۹۷۴۰۸۰۸۰

خدماتی که شرکت ارائه میدهد:

 • لوله بازکنی
 • تخلیه چاه
 • لوله کشی
 • در آوردن اشیاء از لوله
 • تشخیص ترکیدگی
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • نصب و تعمیر توالت فرنگی
 • انجام کلیه کارهای مربوط به فاضلاب(لایروبی چاه،حفرچاه،تعمیر چاه کهنه و…)

لوله بازکنی:

گرفتگی لوله ها بدلیل بالا رفتن سن ساختمانها و لوله کشی های نامنظم به یکی از بزرگترین معضلات روز مره تبدیل شده است.بعضی از عزیزان جهت رفع گرفتگی بوسیله تلمبه زدن یا با استفاده از محلول شیمیایی شانس خود را امتحان میکنند،تعداد اندکی موفق به باز کردن لوله آن هم به طور موقت میشوند.بیشتر وقت هم لوله باز نمیشود چون در اثر شستن چربی ها و لوله کشی بد لوله ها رسوب کرده و نیاز به لوله بازکن حرفه ای میباشد.در همین راستا دکترفنر ماهرترین سرویسکاران را گردهم آورده تا در اسرع وقت برای رفع گرفتگی لوله هایتان به محل مورد نیاز اعزام نماید.

لوله بازکنی دکترفنر

لوله بازکنی اندرزگو با دستگاه های تمام اتوماتیک

انواع روشهای بازکردن لوله:

 1. لوله بازکنی به وسیله تلمبه های دستی
 2. لوله بازکنی با استفاده از محلول های شیمیایی
 3. لوله بازکنی به وسیلۀ فنرهای دستی
 4. لوله بازکنی بوسیلۀ پمپ تراکم
 5. لوله بازکنی با دستگاه های ژنراتور برقی
روش اول:تلمبه دستی

یکی از ساده ترین روشهای باز کردن لوله ها استفاده از تلمبه های دستی میباشد.در این روش ابتدا تلمبه را زیر آب گرم بگیرید و سپس روی محل گرفته شده قرار دهید و با چند مرتبه فشار دادن شانس خود را جهت باز کردن لوله امتحان کنید.

لوله بازکنی

لوله بازکنی اندرزگو با تلمبه دستی

روش دوم:محلول

در این روش قبل از هر کاری باید به امنیت خودتان فکر کنید و بهتر است از محلول های کم خطر مثل جوش شیرین،جوهر نمک،صاف و…استفاده کنید(دکترفنر این روش را به هیچ وجه توصیه نمیکند).

لوله بازکنی با استفاده جوهر نمک

لوله بازکنی اندرزگو با جوهر نمک

روش سوم:فنرهای دستی

در این روش سر فنر را داخل لوله قرار داده و بعد میچرخانید تا جایی که به محل گرفتگی برسد و مشکل گرفتگی را بر طرف کند به هیچ وجه فنر را فشار ندهید چون ممکن است لوله بشکند و یا فنر داخل لوله گیر کند.

فنر دستی

فنر دستی

روش چهارم:پمپ تراکم هوا

در این روش ابتدا پمپ را به پریز برق متصل کرده و تا زمانی که درجه روی فشار مورد نیاز برسد صبر میکنید.سپس تمام سوراخ هایی که به محل گرفتگی منتهی میشود را با کهنه کیپ میکنید بطوری که هوا رد نشود.بعد از این کار سر شیلنگ وصل شده به پمپ را داخل لوله قرار داده و دور شیلنگ را کیپ میکنید بعد از انجام این کار شیر پمپ را باز کرده تا هوا با فشار وارد لوله شده تا لوله باز شود.

پمپ تراکم

پمپ تراکم هوا

روش پنجم:دستگاه ژنراتور برقی

در این روش باید کاملاً حرفه ای باشید در غیر این صورت ممکن است هم به دست و پای خود صدمه زده و هم به لوله آسیب رسانیدجهت بازکردن لوله با دستگاه های ژنراتور دکترفنر حرفه ای ترین سرویسکاران را دارا میباشد.کافیست با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن و ۱۰۰% تضمینی مشکل را بر طرف نماییم.

۰۹۱۹۷۴۰۷۰۷۰

لوله بازکنی

لوله بازکنی اندرزگو۱۰۰%تضمینی:

سرویسکاران دکترفنر به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک ژنراتور،دستگاه پمپ تراکم،واترجت،فنرهای فولادی و صنعتی کار لوله بازکنی را۱۰۰% تضمینی انجام میدهند.

 • لوله بازکنی توالت فرنگی با دستگاه بدون کثیف کاری
 • رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با دستگاه ژنراتور برقی بدون خرابی.
 • رفع گرفتگی لوله آشپزخانه و حمام با فنرهای فولادی.
 • رفع گرفتگی لوله توالت و فاضلاب اصلی.
 • رفع گرفتگی لوله پارکینگ،لوله پشت بام،لوله تراس

لوله بازکنی ۱۰۰% تضمینی را با دکترفنر تجربه کنید

دکتر فنر با نیروهایی متخصص و دستگاه هایی پیشرفته درخدمت شماست

لوله بازکنی حرفه ای با دستگاه های پیشرفته تخصص ماست

تخلیه چاه اندرزگو:

تخلیه چاه اندرزگو نیز یکی از خدمات ویژه دکتر فنر میباشد اگر به دنبال قیمت مناسب و افراد با تجربه میگردید کافیست با ما تماس بگیرید متخصصین دکترفنر در کمترین زمان درب چاه را باز می کنند و با حداقل کثیف کاری چاه را تخلیه و لای روبی می کنند.

انواع روشهای تخلیه چاه:
 1. تخلیه چاه با پمپهای لجن کش
 2. تخلیه چاه با دستگاه مکنده ،ساکشن

روش اول: در این روش درب چاه باید به اندازۀ ۵۰سانتر*۵۰سانتر باز شود سپس پمپ را داخل چاه فرستاده و عملیات تخلیه چاه شروع شود.تخلیه چاه با تانکرهای ۶هزار،۸هزار و ۱۲هزارلیتری با پمپ های لجن کش تک فاز و سه فاز ۱۰۰% تضمینی. روش دوم: این روش نسبت به روش فوق خرابی کمی دارد و پمپ روی ماشین سوار میباشد و با قدرت و چرخش گاردان کار میکند و این امر موجب قوی بودن پمپ شده تا عملیات تخلیه چاه را به خوبی انجام دهد.

تخلیه چاه

تخلیه چاه با تانکرهای ساکشن ۰۹۱۹۷۴۰۸۰۸۰

لوله کشی در اندرزگو:

لوله کشی یکی از کارهای مهم تاسیساتی میباشد به همین دلیل باید صحیح و اصولی انجام شود تا مشکلات بزرگی بوجود نیاید.مثلاً اگر لوله کشی توکار باشد و اصولی کار نشده باشد به دیوارها نم میدهد در این موقع باید محلی که نم داده تخریب و لوله کشی را عوض کرد.این کار میتواند هم وقت شما را بگیرد هم هزینه زیادی روی دستتان بگذارد،پس باید لوله کشی را از پایه قوی کرد تا همچین مشکلی پیش نیاید.

اگر دنبال لوله کش حرفه ای میگردید کافیست با دکترفنر تماس بگیرید

۰۹۱۹۷۴۰۷۰۷۰

۰۹۱۹۷۴۰۸۰۸۰

لوله کشی

لوله کشی حرفه ای

رفع نم ۱۰۰ % تضمینی:

  رفع نم یکی از مهمترین اموری است که باید سریعاً پیگیری شده تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.رفع نم توسط متخصصین دکترفنر بصورت ۱۰۰% تضمینی انجام میشود.

رفع بو دراندرزگو با ضمانت:

رفع بوی بد فاضلاب یکی از تخصص های دکترفنر میباشد،جهت خلاص شدن از بوهای بد کافیست تماس بگیرید.

رفع چکه:

چکه اگر به موقع بند نیاید ممکن است صدمات جبران ناپذیری وارد کند،دکترفنر جهت رفع چکه متخصصین با تجربه را در اندرزگو به محل مورد نظر اعزام میکند.کافیست تماس بگیرید.

۰۹۱۹۷۴۰۸۰۸۰

۰۹۱۹۷۴۰۷۰۷۰

در آوردن اشیاء از لوله:

دیگر از افتادن اشیاء گرانقیمتی خود (مثل گوشی ،طلا و …) داخل لوله نگران نباشید چون متخصصین دکتر فنر با تجهیزات کامل در کمترین زمان ممکن وسایل افتاده را بدون هیچ مشکلی در می آورند.

لوله بازکنی

در اوردن اشیاء ۱۰۰%تضمینی

لایروبی چاه:

لایروبی چاه از آن دسته از خدماتی است که در ساختمان هایی که چندین سال از ساخت آنها می گذرد بسیار ضروری میباشد.طی سالیان زیاد عواملی مانند چربی ،لجن و…باعث ایجاد لایه ای روی دیواره های چاه می شوند که این عمل موجب گرفتگی روزنه های چاه شده و از نفوذ آب جلوگیری میکند.در این شرایط چاه باید لایروبی شود.

دکترفنر عملیات لایروبی چاه را با نیروهای حرفه ای و تجهیزات کامل انجام میدهد

لوله بازکنی مرزداران

لایروبی چاه تضمینی

لوله بازکنی اندرزگو شبانه روزی:

لوله بازکنی شبانه روزی یکی از مهم ترین ویژگی های دکترفنر میباشد.ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در ساعاتی از شب لوله ی فاضلاب دچار مشکل شده باشد و آرامش تان را بهم زده باشد اما نگران نباشید نیرو های دکتر فنر بصورت شبانه روز آماده سرویس دهی در اندرزگو میباشند.کافیست با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۹۷۴۰۷۰۷۰

۰۹۱۹۷۴۰۸۰۸۰

انجام کلیه کارهای فاضلاب در اندرزگو: