درخواست خدمات از نزدیکترین شعبه

خدمات لوله بازکنی حکیمیه

گرفتگی لوله یک انسداد در لوله های تخلیه شما است که می تواند به دلایل مختلفی مانند چربی، مو، دستمال کاغذی، اشیاء خارجی و غیره ایجاد شود.
خدمات لوله بازکنی در حکیمیه به صورت 24 ساعته توسط لوله بازکنی متخصص و مجرب ارائه می شود. اگر ساکن منطقه حکیمیه تهران هستید می توانید از خدمات دکتر فنر استفاده نمایید.

نحوه رفع گرفتگی لوله در حکیمیه

گرفتگی لوله ها یکی از مشکلات رایج در منازل و ساختمان ها است که در هر زمانی ممکن است اتفاق بیافتد. این مشکل می تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند چربی، مو، دستمال کاغذی، اجسام خارجی و غیره باشد.

برای رفع گرفتگی لوله در حکیمیه می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید:

استفاده از مواد شوینده:

اولین راه برای از بین بردن گرفتگی لوله، استفاده از مواد شوینده لوله بازکن است. این مواد می توانند چربی ها و موهای جمع شده در لوله را حل کرده و گرفتگی را رفع کنند.

استفاده از فنر لوله بازکنی:

اگر گرفتگی لوله با مواد شوینده رفع نشد، می توانید از فنر لوله بازکنی استفاده کنید. فنر لوله بازکنی یک ابزار فلزی است که با چرخاندن آن می توانید گرفتگی لوله را رفع کنید. برای استفاده از فنر لوله بازکنی، کافی است سر فنر را به داخل لوله فاضلاب برده و سپس آن را بچرخانید.

استفاده از دستگاه تراکم هوا:

دستگاه تراکم هوا یک ابزار قدرتمند برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب است. این دستگاه با ایجاد فشار هوا، گرفتگی لوله را رفع می کند. برای استفاده از دستگاه تراکم هوا، باید آن را به لوله فاضلاب وصل کرده و سپس دکمه روشن شدن آن را فشار دهید.

روش های گفته شده در بالا بهتر است توسط یک فرد ماهر و با تجربه در زمینه ی لوله بازکنی انجام شوند تا مشکلی برای لوله ی گرفته شده ایجاد نشود و شما عزیزان مجبور به پرداخت هزینه های زیاد بابت تعمیر لوله نشوید.

جهت درخواست خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید

🔰

09197408080

لوله بازکنی مهرگان با دستگاه

هزینه لوله بازکنی در حکیمیه

هزینه رفع گرفتگی لوله در حکیمیه به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

نوع بسته شدن لوله: یک گرفتگی ساده را می توان با فنر برطرف کرد و این کار هزینه زیادی ندارد. اما گرفتگی های سخت‌تر به تجهیزات فشار هوا و … برای باز کردن لوله نیاز دارند و بسیار گران هستند.
قسمت گرفتگی لوله: رفع گرفتگی لوله ها در قسمت های مختلف ساختمان مانند آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و غیره دارای قیمت های مختلف هستند.
زمان انجام کار: اگر گرفتگی لوله در شب یا در تعطیلات رخ دهد، قیمت بالاتر خواهد بود.

تخلیه چاه مهرگان

خدمات تخلیه چاه حکیمیه

خدمات تخلیه چاه در حکیمیه نیز یکی دیگر از مهم ترین خدمات مجموعه دکتر فنر می باشد. در واقع خالی کردن چاه باید به گونه ای انجام شود تا علاوه بر فضولات، چربی ها نیز بخوبی تخلیه شوند.

متخصصین دکتر فنر قبل از شروع کار با بررسی های کامل، پمپ مورد نیاز جهت تخلیه را به شما پیشنهاد می دهند. اگر نمیدانید درب چاه کجاست یا قسمتی جهت بازکردن درب چاه سراغ ندارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت درخواست خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید

🔰

09197408080

چاه بازکنی مهرگان

مزایای استفاده از خدمات لوله بازکنی حکیمیه:

  • سرویس دهی 24 ساعته: در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به لوله بازکن داشتید، می توانید با ما تماس بگیرید.
  • سرعت در اعزام نیرو: لوله بازکن های ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند.
  • قیمت مناسب: قیمت خدمات ما منصفانه و عادلانه است.
  • استفاده از تجهیزات مدرن: ما از جدیدترین تجهیزات لوله بازکنی استفاده می کنیم.
  • کار با کیفیت: کار ما با کیفیت بالا و تضمینی انجام می شود.
لوله بازکنی شبانه روزی مهرگان

لوله بازکنی شبانه روزی حکیمیه:

مشکلات لوله کشی ممکن است در هر زمانی از شبانه روز رخ دهد. گرفتگی لوله های فاضلاب، بوی بد فاضلاب و نشتی لوله ها از جمله مشکلاتی است که آرامش شما را در خانه یا محل کار مختل می کند. در این موارد نیاز به یک لوله بازکن مجرب جهت ارائه خدمات 24 ساعته می باشد.
لوله بازکنی حکیمیه که سابقه طولانی در زمینه لوله کشی و خدمات لوله بازکنی دارد به صورت 24 ساعته در حکیمیه و سایر مناطق اطراف آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

چرا دکترفنر؟

نکته مهمی که همیشه باید بر آن تاکید شود این است که تمامی کادر حرفه ای و مجرب دکترفنر دارای گواهینامه صلاحیت هستند و دارای گواهی عدم سوء پیشینه می باشند. این به معنای اطمینان 100٪ از ورود این کارشناسان به خانه شما است. در عین حال تعمیرکاران ما برای خدمات لوله بازکنی جکیمیه از جدیدترین تجهیزات و ابزارآلات استفاده می کنند.

7408080 0919 تماس باکارشناسان